Állami bizonyítvánnyal záruló képzés
MUNKAVÉDELMI ELŐADÓ KÉPZÉS
ONLINE OKTATÁS
190 000Ft helyett
178 600Ft
Egyösszegű tandíj befizetése esetén
Képzés azonosító: 10224002
Becsatlakozási lehetőség: 2023.10.27.-ig
Képzés kezdési időpontja: 2023.09.29.
Várható befejezés: 2024.03.29.
Online képzés, a vizsganapon személyesen kell megjelenni.
INTÉZMÉNYÜNK FELNŐTTKÉPZÉSI ENGEDÉLY SZÁMA: B/2020/000221
A munkáltató a munkabiztonsági szaktevékenységnek minősitett feladatokat csak Munkavédelmi szakképesítéssel rendelkező személlyel végeztetheti. A sikeres munkavégzéshez szükséges szakértelmet elismert oktatóinktól sajátíthatja el.
Oktatási napok | Oktatási időpont | Időtartam | Díj | Előleg | Részletfizetés | |
péntek | 8:00 – 15:30 | 5 hónap | 190.000 Ft | 55.000 Ft | 3x 45.000 Ft |
A munkavédelmi szakmának olyan kiváló középfokú szakemberekre van szüksége, akik képesek megérteni az üzleti folyamatokat és érvényre juttatni azok biztonsági vonatkozásait. Munkavédelmi szakemberként közreműködnek az egészséget nem veszélyeztető, biztonságos munkavégzés tárgyi, személyi és szervezési feltételeinek megteremtésében, többek között az új gépek, új technológiák biztonságos bevezetésében, az oktatási tematikák, kockázatértékelések elkészítésében.Online oktatás
Munkavédelemmel kapcsolatos jogi, munkabiztonsági és munkaegészségügyi ismereteik, kommunikációs és szociális kompetenciáik birtokában a nemzetgazdaság valamennyi ágazatában képesek a munkahelyi egészségmegőrzéssel kapcsolatos feladataik ellátásában a munkavédelemre fordított költségek optimalizálása mellett.
A PROGRAMBA VALÓ BEKAPCSOLÓDÁS FELTÉTELEI
- Érettségi végzettség, egészségügyi alkalmassági szükséges
- Szakmai előképzettség nem szükséges
- Szakmai gyakorlat területe és időtartama: nem szükséges
Időtartama: 300 tanóra
Képzés szerkezete:
Elmélet: 70%
Gyakorlat: 30 %
Módja: Önálló felkészüléssel kombinált csoportos képzés
Időtartama: 300 tanóra
KEOR besorolás: 1022 Foglalkozás-egészségügy és balesetvédelem
A képzés jellegét tekintve: szakképesítés
Képzési költségek: 190.000 Ft (a vizsgadíjat nem tartalmazza)
Vizsgadíj: feltöltés alatt
A képzési hitelt 2021. május 31-től már a szak- és felnőttképzésben is igénybe lehet venni!
Egyszerűen, gyorsan, online lehet intézni!
Amit a Képzési Hitelről tudnod kell:
- Felnőttképzésben maximum 500 000 Ft igényelhető
- Szakképzésnél a felső limit a képzési díj összege
- A képzésednek minimum három hónapig kell tartania
- A képzési díj legalább 20%-át önerőként kell teljesítened a szakképző vagy felnőttképző felé
- A kért összeget két részletben (felnőttképzésben a tanfolyam kezdetén és félidőben, szakképzésben tanulmányi félévenként) utaljuk az oktatási intézményednek
- A képzés kezdő napján vagy azt követően bármikor igényelheted
- A kamat 0%, rejtett költségek nélkül
A képzési költségekre igényelhető megújult Képzési Hitel jellemzőiről és az igénylési feltételek változásáról minden lényeges információ megtalálható: Érdeklődöm a Képzési Hitel2-ről – Diákhitel
A korábbi szabad felhasználású Képzési Hitel1 esetében jogszabályi rendelkezés alapján* 2021. december 20-a után új szerződés nem köthető. A korábbi Képzési Hitel2 kötött felhasználású hitel megváltozott feltételekkel ezentúl Képzési Hitel néven igényelhető.)
*1/2012. (I. 20.) Korm.rendelet
A képzési költéségek ütemezésében nyitottak vagyunk egyéni megoldásokra, kamatmentesen.
Az előadások és konzultációk heti egy alkalommal, péntekenként reggel 8-tól 15.30 -ig kerülnek megtartásra.
Tel: +36-30-962-4792
E-mail: kepzes@alemonae.com
Jelentkezés
A kitöltött Jelentkezési lapot aláírva személyesen vagy emailben kell eljuttatni hozzánk. Ezt követően feldolgozzuk a beékezett jelentkezést és felvesszük a kapcsolatot a jelentkezővel.
SIKERES jelentkezés feltétele a jelentkezési lap kitöltése/elküldése és a képzési díj / vagy részletfizetés esetén az első részlet megfizetése!
Visszaigazolás
A tanfolyam indítása előtt a megrendelő cég, illetve – egyéni jelentkezés esetén – a hallgató a jelentkezési lapon megadott címen értesítést kap. A visszaigazolásban tájékoztatást adunk a tanfolyam pontos kezdési időpontjáról, időbeosztásáról, helyszínéről és megküldjük a részvételi díjról szóló számlát.
KÉPZÉS ENGEDÉLYSZÁMA: E/20206000371
KÉPZÉSRŐL
A munkavédelmi előadó elősegíti a munkakörülmények fejlesztését, ezzel csökkentve a munkahelyi balesetek, fokozott expozíciós esetek és foglalkozási megbetegedések bekövetkeztének lehetőségét. Támogatja a munkáltatót a munkavédelmi kötelezettségek teljesítésében. Részt vesz a helyes munkavédelmi szemlélet és gyakorlat kialakításában. Tevékenységével javítja a munkakörülményeket, amellyel hozzájárul a vállalkozás termelékenységéhez, a versenyképességéhez, a munkavállalók munkavégző képességének megőrzéséhez.
Munkavédelmi előadó képzés során ellátható legjellemzőbb munkaterület, tevékenység leírása:
A munkavédelmi előadó a munkavédelmi feladatokat, a munkabiztonsági szaktevékenységeket látja el. Tudatos szakemberként érvényesíti a munkavédelmi követelményeket, felismeri a munkavégzés során fellépő veszélyeket, azokat értékeli és a kockázatok kezelésére megoldási javaslatokat tesz. Feladat ellátása során szem előtt tartja az adott vállalkozás tevékenységi körét, alkalmazza és érvényesíti a munkavédelmi szabályokat. A tevékenység ellátása és a munkavédelmi dokumentációk elkészítése során informatikai megoldásokat alkalmaz. Együttműködik a munkáltatókkal, a munkavállalókkal, a munkavédelmi képviselőkkel, a munkaegészségügyi szaktevékenységet és feladatot ellátó személlyel, a munkavédelmi hatósággal. Folyamatosan képzi magát, figyelemmel követi a világhálón, a továbbképzéseken a munkavédelmi jogszabályok és szabványok változását, a technológia fejlődésével és a munkavédelemmel összefüggő változásokat. A műszaki innováció aktuális munkavédelmi megoldásait nyomon követi, törekszik az új munkavédelmi megoldások megismerésére.
Munkavédelmi előadó képzés szakmai tartalma:
• Munkavédelmi jogszabályok
• Az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkahely, munkakörnyezet tervezésének, létesítésének, kialakításának szabályai.
• A munkaegészségügyi szaktevékenységekre vonatkozó szabályok
• A munkavédelmi (munkabiztonsági és foglalkozás-egészségügyi) szakemberek foglalkoztatására vonatkozó követelmények, a szakemberek legfontosabb feladatai.
• Munkáltatói kötelezettségek
• Az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés követelményei.
• Az egyéni védőeszközök
• A kockázatkezelés és a kockázatkommunikáció alapelvei
• A munkáltatók és munkavállalók jogai és kötelezettségei
• A munkavállalók munkavédelmi jogai és kötelezettségei
Munkavédelmi előadó képzés után a képesítő vizsgára bocsátás feltételei:
A szakmai képzés követelményeinek teljesítéséről a képző intézmény tanúsítványt állít ki, ezt követően akkreditált vizsgaközpontban vizsgázhat a résztvevő.